Penzion, Desná, ubytování, Jizerské hory

Ubytovací služby, Desná, Jizerské hory, ubytování, penzion

Poloha a dosažitelnost Penzion je umístěn v horní části Desné, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Leží nedaleko hlavní silnice Tanvald-Harrachov, nicméně zcela stranou dopravního ruchu v malém údolí Hlubokého potoka. Vzdálenost z Prahy je cca 120km, z Liberce 30km.

Vzhledem ke své poloze je bez problémů dostupný po celý rok, přístupová cesta je v zimě pravidelně udržována. V bezprostřední blízkosti je autobusová i železniční zastávka pro místní i dálkové linky.

Vybavení a služby Penzion Hluboký potok nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, každý pokoj má vlastní sociální zařízení, pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, internetem a chladničkou. Ubytování je poskytováno včetně snídaně. Hostům je k dispozici kuchyňský kout.

V letních měsících je k dispozici grill, ping-pong a petanq.

Rekreace a služby v okolí Desná je ideálním východiskem pro zimní sportovní vyžití i letní turistiku.

V zimě je v blízkosti v provozu řada lyžařských vleků (areály Desná-Černá Říčka a Desná-Parlament), ve vzdálenosti 5km leží hlavní centrum lyžování v Jizerských horách, Tanvaldský špičák, a ve vzdálenosti 10 km pak krkonošský Harrachov, který nabízí společnou jízdenku i pro oblasti Rokytnice nad Jizerou (20km), Paseky (15km), Příchovice a Rejdice (5km).

V letních měsících je možno využít cyklotras vedoucích přes přehradu Souš a Protrženou přehradu na hlavní hřeben Jizerských hor s osadou Jizerka (10km).

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.