Plastová okna dveře Hodonín, výroba, prodej

Firma LIMA okna s. r. o. byla založena na podzim roku 2009 s cílem dodat na trh kvalitní plastová okna a dveře z vynikajících materiálů a s perfektním technickým zpracováním. Zakladatelé mají mnohaleté zkušenosti v tomto oboru. Specializujeme se na spolupráci s velkoobchodními partnery, kteří tvoří maloobchodní síť po celé České Republice pro prodej výrobků koncovým uživatelům. Je pro nás zajímavý každý odběratel s jakýmkoliv objemem prodeje, každému z nich jsme ochotni vytvořit podmínky pro dobrou spolupráci.

Naše firma investovala ve druhém pololetí roku 2009 do moderní technologie na výrobu plastových oken a dveří německé firmy URBAN, tuto technologii dodala známá firma Pavlů-Complex s. r. o. Momentálně tedy vyrábíme na 2 linkách současně s velkým podílem automatizace. Kapacita výroby je přizpůsobena trendům trhu a umožňuje vykrytí sezónních výkyvů poptávky.

Na naše výrobky bylo vydáno osvědčení "Zkušebnou stavebně truhlářských výrobků ve Zlíně", na jehož základě bylo vydáno prohlášení o shodě pro plastová okna a balkonové dveře a pro plastové vstupní dveře.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.

Doporučené firmy v oborech