Okna, dveře Brno, eurookna, parapety, stínící technika

Poptáváte instalaci nových oken? Hledáte dodavatele žaluzií nebo rolet v okolí Brna? Obraťte se na nás.

Výměna oken v Brně, montáž dveří, žaluzie, rolety, sítě

Firma OKNOTHERM SERVIS, s.r.o.byla založena jako autorizovaný obchodní zástupce pro region Moravy jedné z nejvýznamnějších jihočeských firem Oknotherm spol. s r.o zabývající se výrobou a prodejem oken.

Vývoj trhu nám však ukázal, že je třeba sortiment nabídky rozšířit jak z důvodu uspokojení i nejnáročnějších zákazníku, tak i různých cenových hladin produktů. Po osmnáctiletých zkušenostech s výrobou a prodejem oken stále považujeme okna systému VEKA AG za jeden z nejkvalitnějších a proto se stále snažíme prodávat tento profil, přestože nepatří k těm nejlevnějším, avšak vyhovuje jak nám, tak i zákazníkům svoji skvělou kvalitou.

V současné době zavádíme do prodeje novou kolekci oken VEKA od jedné z největších výrobců plastových oken na světě firmy OKNOPLAST, která ve spolupráci s firmou VEKA, dokázala posunout úroveň kvality svých výrobku ještě o třídu výš. Jedná se nejen o nové typy kalených izolačních skel, ale i inovaci v novém netradičním designu profilů, nové technologii svařování barevných profilů (nitkový svár), barevné sladění oken a podobně.

Použitím nejmodernějšího kování MACO – MULTI MATIC se jedná o okna která nejen ladí oku, ale přináší i maximální bezpečnost a funkčnost.
Jako ekonomickou variantu dobré kvality jsme pro vás připravily okna a dveře systému Gealan S 8000 IQ se stavební hloubkou 74 mm a S 9000 IQ se stavební hloubkou 82,5 mm a třemi úrovněmi těsnění. Jedná se o německý systém s aplikací izolačního dvojskla i trojskla. Důkladným výběrem montážních skupin s důrazem na profesionalitu, kvalitu a solidní vystupování věříme, že jsme schopni nabídnout komplexní služby, se kterými budou všichni naši zákazníci spokojeni.

V případě zájmu a pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Sídlíme v Brně.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.