Akreditované měření hluku a světla Praha 4, studie

Studie a všechny stupně projektové dokumentace v Praze 4

Společnost Ochrana životního prostředí z Prahy 4 poskytuje komplexní služby v oborech ŽP od roku 1992. Vznikla osamostatněním pracovníků oddělení životního prostředí Kovoprojekty Praha a je nositelkou více než třicetileté tradice odborných služeb v České republice.

Hlavní náplní činnosti je projektová činnost v oborech techniky životního prostředí (akustika, osvětlení, odpady, vliv staveb na ŽP), studie a všechny stupně projektové dokumentace. Dalšími důležitými službami pro naše klienty jsou akreditovaná a autorizovaná měření hluku, umělého a denního osvětlení. Provádíme komplexní audity životního prostředí v budovách. Společnost je výhradním distributorem přístrojů CESVA v České a Slovenské republice a v Polsku. Více naleznete v přehledu činností.

Nabízíme Vám komplexní, rychlé a spolehlivé služby od studií, přes dokumentaci k územnímu rozhodnutí, dokumentaci E. I. A. a dokumentaci pro stavební povolení. Po dokončení staveb - před kolaudací - provádíme autorizovaná měření hluku ve vnitřním a vnějším prostředí staveb, autorizovaná měření denního a umělého osvětlení a ostatní měření požadovaná k úspěšnému zkolaudování staveb.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.

Doporučené firmy v oborech