Civilní bezpečnostní služba, Beroun, požární ochrana

Sháníte kvalifikovanou ostrahu pro přepravu financí? Nebo potřebujete nainstalovat elektronické zabezpečovací systémy? Pak se obraťte na firmu A-ROYAL Service, s. r. o. z Berouna.

Cílem naší činnosti je poskytování skutečně kvalitních a profesionálních služeb v souladu s legislativou ČR. Současně se řídíme pravidlem, že nejefektivnějším způsobem odstranění možných problémů je velmi těsná komunikace se zákazníkem, včasná reakce na jeho potřeby a podněty. Chceme, aby takový přístup k práci ve prospěch našich zákazníků byl zárukou dobrého vzájemného vztahu.

Hlavním obsahem činnosti firmy je fyzická ostraha majetku, osob, zajištění recepčních služeb, přeprava finančních hotovostí a případně jiných cenností. Další činnosti jsou pult centrální ochrany (PCO), tísňová péče o seniory, projekce, montáž, servis a revize elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), elektronických požárních systémů (EPS), docházkových a přístupových systémů (ACC) a kamerových systémů (CCTV), úklidové služby v oblasti soukromé, komerční i průmyslové.

Obraťte se na profesionály v bezpečnostním oboru. Sídlíme v Berouně.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.