Notářská kancelář Liberec, ověřování podpisů

Poptáváte notářské služby v Liberci? Potřebujete sepsat závěť nebo ověřit podpis na dokumentu? Obraťte se s důvěrou na nás.

Notářské služby, Liberec, ověřování dokumentů

Notářská kancelář JUDr. Edita Volná zajišťuje poskytování kompletních notářských služeb v Liberci.

Mimo jiné poskytujeme sepisování notářských zápisů o právních úkonech (např. kupní smlouva, darovací smlouva, zakladatelské dokumenty obchodních společností), sepisování notářských zápisů o průběhu valných hromad právnických osob, sepisování notářských zápisů jako exekučních titulů, provádění vidimace (ověření shody opisu listiny s originálem) a legalizace (ověření podpisu).

Dále osvědčení o tom, že byla předložena listina a kdy se tak stalo, o tom, že je někdo naživu, o jiných skutkových dějích a stavu věcí nebo o prohlášení, sepisování závětí, listin o vydědění a listin o odvolání těchto úkonů, vydávání výpisů z katastru nemovitostí, z obchodního rejstříku a z rejstříku trestů, přijímání listin a peněz do úschovy, činnost soudního komisaře v dědickém řízení, provádění autorizované konverze písemností z elektronické podoby do podoby listinné a naopak, poskytování právních porad, zastupování ve správním řízení.

Sídlíme v Liberci.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.