Nehtové studio- modeláž nehtů UO

Manikúra, nehtové studio, modeláž nehtů, manikérka, Ústí nad Orlicí

Modeláž nehtů, nehtové studio Lanškroun.

Žena, která chce být krásná, by měla mít upravené ruce. Gelové nehty můžou skrýt nehty zdeformované, nebo okousané, v těchto případech se vyplatí vyzkoušet modeláž nehtů UV gelem. Gelové nehty se mohou zdobit podle události, ale je důležité, aby vám zvolený styl slušel. Modeláž nehtů UV gelem se provádí z estetického hlediska a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů.

Ruce a nohy jsou vaší vizitkou, pokud nemáte od přírody krásné nehty nebo potřebujete jen své zpevnit, volte nehtovou modeláž UV gelem. Gelové nehty jsou pružné, tenčí a pro váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je přirozenější než u akrylu.

K modeláži nehtů gelovou technologií používáme materiály značky Lion cosmetics. Rozdíl technologického postupu oproti Akrylové technologii je v nanášení ve 3 vrstvách a ve vytvrzování pod UV lampou. Gelové nehty zanechávají tzv. "mokrý vzhled".

Přírodní nehet se zkrátí a lehce zdrsní na povrchu. Poté se prodlouží nalepením umělého tipu, který se upraví do potřebného tvaru a délky. Takto prodloužený nehet se vytvrzuje potažením akrylové nebo gelové technologie. V konečné úpravě se nehty dopilují a vyleští. Vzhledem k neustálému růstu nehtů je potřeba asi po 3 až 4 týdnech nehty opět odborně ošetřit a doplnit.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.