Módní oděvy - návrhářka Helena Bedrnová

st1:*{behavior:url(#ieooui) }

Helena Bedrnová, návrhářka, kterou znáte z  pořadu ČT 1, na kterém spolupracovala 2 roky jako stylistka.

 

Helena Bedrnová tvoří vývojové kolekce nadčasových oděvních originálů, které jsou základem pro sestavení kolekčních řad, ty jsou pak prodávány v síti značkových obchodů po celé ČR. V odchodech najdete zejména   bussines módu ve sportovně-elegantním stylu, variabilní kolekce vzájemně kombinovatelných oděvních součástí, avantgardní kabáty, společenské šaty v  přiléhavé siluetě a trendové topy, sukně a kalhoty.
<!--[if! supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Helena Bedrnová je také spolumajitelkou internetové televize MUVI na které můžete letos od 1. 6 najít i její nový pořad o módě TOP STYL.

 

Helena Bedrnová pracuje také jako imagekonzultant a ve spolupráci se IMAGE STUDIEM 3003, kterého se stala spoluzakladatelkou, spolupracuje na proměnách image klientek. Součástí proměny jsou kadeřnické, kosmetické, vizažistické a poradenské služby včetně individuální konzultace stylu. S programy proměn se můžete seznámit též na internetových stránkách.

 

Kontakty: centrála, atelier: HB Helena, 28. pluku 25, Praha 10, 101 00. Tel: 272  654  288, tel, fax: 272  654  018 e-mail: hb@helenabedrnova. cz   internetové stránky: http://


Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.