Motorizované kolečko muck-truck, Velim

Tento vysoce užitečný stroj vyrábíme v britské licenci ve Velimi od roku 2007 a výrobek splňuje nejpřísnější měřítka kvality. Prodej je prováděn přes obchodního zástupce a síť prodejen.

Motorizované kolečko muck-truck vybavené čtyřtaktním motorem Honda GXV 160 o výkonu 5, 5 HP Vám pomůže přepravit až 250kg náklad bez větší fyzické námahy a to i v  místech, kam je obtížný přístup a kde nemůžete využít jinou mechanizaci. muck-truck dokáže vyjet po schodech a bez problémů si poradí v  kopci se stoupáním do 30°. Projede 80 cm širokými dveřmi. Nevyžaduje zpevněný terén. Prostřední malá kolečka přenášejí pohon z  přední nápravy na zadní. Maximální rychlost je 5, 8 km/hod.
Obsluha stroje: stroj nastartujete zatažením za lanko startéru jako u běžné sekačky. Zařadíte rychlost - rychlost zařazujete či přeřazujete, když je stroj v  absolutním klidu. Stisknete páku brzdy, která musí být při jízdě vždy stisknutá. Pak stisknete páku spojky a rozjedete se. Při zastavování pustíte nejprve páku spojky a pak páku brzdy. Obě páky jsou u levé rukojeti.
Převodovka: 

                     Tecumseh,
čtyři rychlosti vpřed, jedna vzad

Palivo:                      benzín Natural

Hlučnost:             
                   79 dB

Délka: 155 cm, šířka: 75 cm, výška: 85 cm

Hmotnost:       92 kg

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.