Montáž,servis,údržba IT Plzeň správa MS a linux serverů, sítí FO

Plzeň - montáž,servis,údržba IT, správa MS a linux serverů, sítí FO

    Naše firma byla založena v roce 2005 a vznikla na základě stále rostoucího požadavku na kvalitní připojení k internetu a s tím i související 100% ní klientskou podporou - helpdesk.
    V polovině roku 2005 jsme se společností InetHome CZ, s. r. o. uzavřeli smlouvu a stali jsme se zástupcem této společnosti pro oblast Západní Čechy.

    Zabýváme se montážemi bezdrátového a kabelového připojení k internetu včetně služeb VoIP,   správou IT včetně MS a linuxových serverů, metalických a FO sítí, tvorbou webových stránek, databází a aplikací na nich běžících, včetně dalších s touto problematikou souvisejících služeb, jako je komplexní klientské řešení na klíč, skládající se z konzultací s klientem, návrhu řešení, zakončené projektovou dokumentací a samotnou realizací projektu.

    Rok 2006 a první polovina roku 2007 bylo obdobím plánování, rozvoje a výstavby nových lokalit.

    V druhé polovině roku 2007 jsme se začali zabývat problematikou FiberOptic v kombinaci s metalickým a bezdrátovým přenosem dat a služeb. Po získání všech potřebných informací a znalostí, by jsme rádi v průběhu druhé poloviny roku 2008 zúročili získané zkušenosti a začali FiberOptic plně implementovat do naší infrastruktury.

    Naše společnost je dynamicky se rozvíjející v oboru - Montáží, servisu a údržbě vyhrazených elektrických, elektronických, telekomunikačních a zabezpečovacích zařízení, systémů a služeb, včetně jejich návrhů a projektování.

Vše je prováděno na základě získaných, státem ověřených osvědčení, oprávnění a koncesí
    Mezi přednosti naší společnosti patří rychlost a to v jakémkoliv slova smyslu a efektivní podpora zákazníkům s 24 hodinovým servisním dohledem celé sítě, lišící se pouze dodávanou službou a s ní souvisejícím servisem. Vše slouží ke spokojenosti našeho klienta.
    V roce 2008 by jsme chtěli dořešit poslední slabší článek naší společnosti a tím je " Call centrum " ( telefonická podpora ).

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.