Výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků Přerov

Hledáte v okolí Přerova prodejce lahůdkářských výrobků? V tom případě se neváhejte obrátit na nás.

Paštiky a játrovky v Hustopečích nad Bečvou, obložené mísy, utopenci

V moderním závodě s ojedinělým technickým zázemím v Hustopečích nad Bečvou, okres Přerov, vyrábíme celou řadu chuťově i vzhledově zajímavých a neporovnatelných masných specialit a formovaných šunek. V nabídce najdete produkty vyrobené podle tradičních receptur zakladatele firmy - p. Roberta Váhaly sen. (například paštiky a játrovky), na druhé straně jsou tu ukázky moderních životních trendů, jako jsou výrobky vhodné ke grilování nebo produkty řady Bambini.

Nejdůležitějším kritériem naší firmy je držení vysoké úrovně kvality - naše výrobky neobsahují mouku, soju ani jiné náhražky masa jako například kuřecí separáty a jsou proto vhodné pro bezlepkovou dietu. Důkazem, že naše úsilí má svůj smysl je spousta ocenění udělených odbornými porotami - 11 produktů je oceněno značkou kvality KLASA, 8 výrobků získalo prestižní ocenění Zlatá Salima a 38 nese značku Český výrobek.

Výrobky od Váhalů zakoupíte v prodejnách českých i zahraničních řetězců, v nezávislém trhu, stále větší oblibu si získávají u zákazníků na Slovensku, v Maďarsku, Německu a Rakousku.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Sídlíme v Hustopečích nad Bečvou, okres Přerov.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.