Masážní služby, EFT - terapie v Praze, péče o tělo a duši

Máte zájem o kvalitní masáž? Potřebujete péči o tělo i duši? Máte psychický problém a potřebujete ho vyřešit? Jste z Prahy a okolí? Oslovte mne a navštivte, i když nemám salon. Věnovat se Vám budu s maximální péčí a empatií.

Masáže Praha, uvolnění těla, hlídání dětí

Praha 6 - Řepy & Praha 9 - Černý Most

Nabízím kvalitní masérskou službu s využitím reflexní terapie a Breussovy masáže. Masáž je zakončena teplou relaxací s použitím thermo vaků (klasická, regenerační, uvolňující masáž v domácím prostředí) pro děti i dospělé. Mé poskytované služby jsou vhodné pro širokou veřejnost. Pomůžu vám od bolesti zad, těla a vnitřního napětí, zažijete uvolnění a příjemnou relaxaci. Přijďte se sami přesvědčit.

NOVÉ: Kupte sobě nebo svým blízkým dárkový poukaz

Klasické masáže:

Breussova masáž (vyvinul ji přírodní léčitel Rudolf Breuss - 1899-1990)

Indikace:

Kontraindikace:

Třezalka:

Jemná masáž nohou

Komplexní masáž hlavy

Ceník masáží

EFT - energeticko-psychologická poradna v Praze

Nabízím kvalitní a mnoha klienty vyzkoušenou terapii, která se nazývá EFT. Díky metodě EFT si můžete vyřešit nejen psychický problém, ale i fyzický. Metoda, která funguje, metoda, díky které si můžete pomoci i sami. EFT je zkratka anglického názvu Emotional Freedom Techniques. Do češtiny lze název přeložit jako terapie emoční svobody. EFT patří do kategorie tzv. energetické psychologie.

Co můžete pomocí metody EFT vyřešit:

Strach, fobii, stres, úzkost, vztahové problémy, negativní přístup ke své osobě, nízké sebevědomí, fyzickou bolest a další.

Ceník EFT

Výhodné jsou konzultace v kruhu: 200,- Kč/90 minut/osobu v maximálním počtu 3 osob (pokud budete tři, zaplatíte každý 200,- Kč a tuto "konzultační devadesátiminutovku" můžete využít k rozšíření informací o EFT, naučení se základní techniky i k řešení vlastního problému).

Další nabídky služeb:

Pro více informací mne kontaktujte. Předchozí telefonické objednání je ideální.

Základní informace