Masáže přístrojovou kosmetikou LPG Systems

Speciální masáže k odstranění celulitidy, odbourávání tuku, facelifting obličeje

Lipomasáž zabere tam, kde dieta a cvičení ne. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích.
Lipomassage je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury. Již od 6 sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Tajemství Lipomassage spočívá v tukových buňkách. Lipomassage™ aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).
Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné! Liftmassage™ dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost. Již za tak krátkou dobu jako jsou 4 sezení, můžete očekávat liftingový efekt.
Liftmassage™ je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.