Hotel Mariánské Lázně, Cheb, ubytování, lázeňské prostředí, lázně

Tento hotel se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského centra (300 m od kolonády) Mariánských Lázní v malebné části lesoparku. Pohled z oken tohoto lázeňského hotelu je vskutku jedinečný, nabízí celkové panorama Mariánských Lázní jako na dlani.

Budova z roku 1911 prošla mnohými rekonstrukcemi a tento komplex je rozdělen do tří částí. Royal I a II nabízí ubytování v kategorii superior, Royal III je v kategorii standard. Poslední rekonstrukce byla v roce 2007.

Komplex těchto tří částí má celkovou kapacitu 137 lůžek. Ubytování je v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny KWC/SWC, barevným televizorem a satelitními programy, rádiem, telefonem s přímou volbou a ledničkou. Pro každého hosta je také k dispozici župan. V Royalu se nacházejí 2 jídelny a zimní zahrada s obsluhou.

Snídaně jsou připravovány formou bufetových stolů, obědy a večeře si vybírá host z nabídky až 5 jídel. Součástí nabídky stravování je i dietní strava dle charakteru onemocnění a doporučení lékaře (racionální, diabetická dieta, redukční dieta 1200 kcal denně, vegetariánská strava).

Lázeňský hotel Royal zajišťuje komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči pro hlavní indikace léčby v Mariánských Lázních. V nabídce najdeme i různě programově zaměřené rekondičně ozdravné pobyty, pobyty hotelové, prodloužený víkend a pobyty vánoční a silvestrovské.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.