Levná kanalizace Plzeň, prodej komponentů

David Vaněček ze Skočic u Přeštic (Plzeň - jih) nabízí kompletní značkový sortiment venkovní (KG) a vnitřní (HT) kanalizace včetně kanalizačních a domovních šachet, odtokových vpustí, geigerů, odvodňovacích žlabů, drenážních trubek, WC (zejm. JIKA), špičkových závěsných WC modulů GEBERIT, GROHE, FRIAFIX a FRIASET s keramickými korpusy, příslušenstvím a ovládacími tlačítky. Dále u nás lze zakoupit například značková umyvadla, sifony, připojovací a náhradní díly k toaletám, k umyvadlům a dřezům, WC prkénka, šrouby pro upevnění, umyvadlové i dřezové vpusti, silikony, montážní pěny, atd.  Nově také koupelnový nábytek, doplňky, baterie, fasádní barvy a omítky + kompletní kvalitní zateplovací systémy, atd. Vše velice LEVNĚ!

Současným sortimentem však rozhodně není naše nabídka omezena! Díky unikátní strategii nákupů a spolupráci s dodavateli dokážeme za špičkové ceny do dvou pracovních dnů nabídnout také další příbuzný sortiment. Nebojte se nás oslovit s jakoukoli poptávkou týkající se VODY – TOPENÍ – PLYNU. Cenovou nabídku nezávazně, velice rychle a rádi vyhotovíme. Věříme, že nabídnutá cena dokáže překonat Vaše nejsmělejší představy!

Nabídka stálého sortimentu se rozšiřuje každým dnem. Aktuální ceník naleznete vždy na našem webu nebo jej obdržíte na požádání v prodejně. Ke všemu pochopitelně poskytneme odborné vysvětlení a technické podklady.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.