Výroba a oprava lanovodů - bowdenů, Praha, lanovody - bowdeny

Naše firma se specializuje na výrobu kompletních lanovodů - bowdenů pro osobní a nákladní vozy, motorky, stavební a zemědělské stroje, zahradní techniku a další. Dále vyrábíme a dodáváme lanovody - bowdeny pro výrobce Multicar ALFINE, VARIANT, TERIER a AUVERLAND ( Francie ), pro vozy ŠKODA 1203, ŠKODA 100 – 120, autoveterány a motoveterány. Také vyrábíme a dodáváme brzdové lanovody pro nové vozy DAEWOO AVIA.

Lanovody - bowdeny jsou řádně odzkoušeny a mají atest od DAEWOO AVIA a. s.. Nevyrábíme a neopravujeme tažnotlačné lanovody. Naše firma Vám může, po osobní dohodě, zhotovit na zakázku, i další typy lanovodů - bowdenů podle předloženého vzoru nebo výkresu pro všechny typy motorových vozidel, zemědělské a stavební stroje, motorové čluny, zahradní techniku a podobně.

Všechny naše výrobky můžete odebrat přímo v sídle naší firmy v době: Pondělí - Čtvrtek 9:00 - 14:00. V Pátek a ostatní hodiny pouze po předchozí domluvě. Pokud Vám tato prodejní doba nevyhovuje, nabízíme Vám při drobném prodeji zaslání poštou na dobírku. Při větším odběru dodáváme prostřednictvím zásilkové služby.

Pro bližší informace nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle. Sídlíme v Praze 5.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.