Výroba a prodej oděvů Třebíč, galanterie a metrového zboží

Toužíte po pěkném flaušovém kabátku? Hledáte originální pánské bundy nebo dámské kabáty? Kontaktujte nás.

Výroba konfekce Třebíč - kabáty, bundy, saka

Vítejte na stránkách firmy Vlastimil Žákovský - Wlastyk, která je tradiční českou firmou a již od roku 1990 se zabývá tvorbou a prodejem vlastní konfekce. Specializací firmy jsou oděvy, a to jak výroba, tak prodej oděvů, které můžete zakoupit v naší prodejně na Vysočině ve městě Jaroměřice nad Rokytnou. Námi vyrobenou konfekci můžete také naleznout v jiných obchodech, které zásobujeme naši tvorbou.

Zabýváme se výrobou a prodejem dámských a pánských oděvů. Prodáváme svrchní vycházkové ošacení, jako např. kabáty, bundy, saka, flaušové kabáty atd. Díky našim dlouholetým zkušenostem s výrobou oděvů víme, že nejdůležitější je nejen dobře odvedená práce, ale také výběr kvalitních látek, a proto používáme pouze ověřené vybrané zahraniční materiály. Vždy se snažíme zákazníkům co nejvíce vyjít vstříc nejen ve výběru z pestré nabídky barev, ale také při délkových úpravách modelů. V naší prodejně, kterou naleznete v ulici Helfertova 129 v Jaroměřicích nad Rokytnou, naleznete mimo jiné také oděvní metráž a galanterii.

Proč si vybrat naše oděvy? Jsme ryze česká firma s dlouholetou tradicí pro výrobu používáme pouze kvalitní materiály vyhovíme požadavkům zákazníků, a to jak barevným provedením, tak délkovou úpravou modelů naše výrobky vyrábíme i v nadměrných velikostech.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Sídlíme v Jaroměřicích nad Rokytnou, okres Třebíč.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.