Hydraulické jeřáby, Opava, lisovací nástroje

Jako OSTROJ je firma známa od května roku 1949, kdy byl tento název zaregistrován jako ochranná známka. Nejznámější část našeho výrobního programu tvoří tradiční sortiment důlních zařízení pro všechny podmínky dobývání v hlubinných dolech.

Jedná se především o mechanizované výztuže, hřeblové a pásové dopravníky, pásové vleky, pluhové soupravy, hydraulické stojky a válce. Jsme schopni "na klíč" kompletně vybavit porub včetně odtěžení metodou Longwall. Mezi veřejnost i zákazníky jsme také pronikli jako výrobce nakládacích hydraulických jeřábů pro lesní hospodářství.

V divizi Kovárna a kalírna vyrábíme zápustkové výkovky váhových kategorií 0, 1 - 25 kg, výlisky za tepla i za studena, které dále tepelně upravujeme (za účelem změny vlastností). Stále častěji nacházejí naše výrobky uplatnění také na náročném trhu automobilového průmyslu, pro který jsme počátkem roku 2001 získali certifikaci podle VDA 6. 1 pro oblast výkovků. Ocelové konstrukce, svařované dílce do hmotnosti 10 tun včetně strojního opracování a nátěru patří k výrobní náplni divize Strojírna.

O výrobu hydraulických prvků, hydraulických válců, lisů, převodových skříní, dílů pro hydromotory či ozubených kol se stará divize Hydraulika.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.