Kosmetika SOTHYS, Ostrava, prodej kosmetických výrobků

Firma ELEGANCE s. r. o. z Ostravy je generálním zástupcem exkluzivní francouzské kosmetické firmy SOTHYS Paris pro ČR a její majitelka paní Mgr. Taťána Zajarošová působila na našem trhu jako majitelka firmy BEAUTE již od roku 1993. Díky Mgr. Taťáně Zajarošové vstoupila značka SOTHYS do širokého povědomí českých exkluzivních kosmetických salonů.

Firma spolupracuje s řadou českých kosmetických salonů, které se tak mohou přesvědčit o jedinečné kvalitě a účinnosti výrobků firmy SOTHYS Paris. Kosmetická značka nabízí širokou škálu výrobků a díky výzkumnému oddělení ve Francii (S. O. R. E. D. E. C.), které zaměstnává profesionální tým vědců, přichází každoročně na náš trh s řadou novinek. Dvakrát ročně se firma SOTHYS Paris inspiruje novými módními trendy a přizpůsobuje jim i sezónní styl líčení, se kterým se můžete seznámit prostřednictvím pořádaných kosmetických výstav a veletrhů.

Školení kosmetiček, Ostrava, semináře, masáže, kúry

Firma zajišťuje školení nejen pro začínající kosmetičky, ale pořádá také semináře speciálních masáží Digi-Esthétique® a odborné proškolení obličejových a tělových kúr. Projevíte-li zájem o kosmetický seminář, jsme schopni v nejbližším možném termínu uspokojit vaše požadavky prostřednictvím týmu profesionálně vyškolených zaměstnanců firmy ELEGANCE s. r. o..

Další informace se dozvíte na uvedeném telefonním čísle. Sídlíme v Ostravě.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.