Hotel, Karlovy Vary, ubytování, restaurace

Ubytování, Karlovy Vary, hotel, restaurace

Pro naše hosty máme připravené pohodlné ubytování v šestnácti dvoulůžkových a čtyřech jednolůžkových pokojích, k pobytu však nabízíme také jeden prostorný rodinný pokoj, popřípadě apartmán pro čtyři osoby.

Hotelová budova je vybavena moderním výtahem, samozřejmostí je bezplatné ViFi připojení k internetu, stejně jako nekuřácké prostředí. Hosté si s sebou mohou přivézt a za nevelký poplatek mít na svém pokoji menší domácí zvířata.

Kromě toho poskytujeme sekretářské služby, máme úschovnu cenných předmětů a svým hostům nejenom vypereme, ale i vyžehlíme. Ochotný personál je schopen na požádání zajistit lázeňskou péči.

Hotel disponuje několika vlastními parkovacími místy, což není v lázeňské zóně běžné, a také pro případná další vozidla umíme zajistit parkování ve vzdálenosti jen asi 300 metrů od hotelu.

Gastronomie

Součástí hotelu Palacký jsou dvě restaurační místnosti umístěné nad sebou tak, že vytvářejí dojem atria s proskleným ochozem, ze kterého lze pohodlně sledovat dění v přízemní části restaurace. Kapacita hotelové restaurace je až 100 míst.

Snídaně jsou započítány v základní ceně ubytování a podáváme je bufetovým způsobem. Hosté však mají možnost přikoupit si polopenzi nebo plnou penzi s výběrem z několika druhů tříchodových menu.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.