Jazykové a sportovní kurzy, Hradec Králové, studium v zahraničí

Jazykové kurzy, sportovní akce, Hradec Králové, studijní pobyty v zahraničí

Organizujeme  vzdělávací jazykové kurzy pro děti i dospělé po celém světě (Velká Británie, Francie, Německo, Španělsko, Rakousko, Portugalsko, Irsko, Itálie, Norsko, Rusko, USA, Kanada, Mexiko, Argentina, Chile, Čína, Japonsko atd. - je na Vás, kam si vyberete! )  Nabízíme i jazykové kurzy v určitém oboru (management, hoteliérství, IT, fashion a móda, strojírenský růmysl atd. ).

Jednoroční studijní pobyty pro středoškolské studenty (nejvýhodnější cena, možnost umístění studenta dle jeho výběru mimoškolních aktivit! ) USA, Kanada, Francie, Německo, Velká Británie atd.

Víkendy pro ženy - neseďte doma a pojeďte si s námi zasvičit různé styly aerobního cvičení (Aerobik, step aerobic, aquarobic, pilates, power jóga, tae-bo, kick box, dance, power ball a mnoho jiných nových technik). Po cvičení je zde nabídka masáží, kosmetických služeb a zábavy.

 

Dále pak nabízíme překladatelské a tlumočnické služby. Výuku anglického jazyka v okolí Hradce Králové.

 

Zorganizujeme firemní akci dle Vašich představ (nabízíme netradiční služby počínaje gastronomickými unikátními rauty, ojedinělými ochutnávkami nejen vín, zábavnými show a extravagantními zážitky). Pokud máte alespoň nějakou představu, rádi Vám ji zrealizujeme dle Vašcih přání.

 

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.