Izolace, Kyjov, Hodonín, střechy, krytiny, hydroizolace

Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, hydroizolace plochých a šikmých střech, bazénů, zahradních jezírek a nádrží. Izolace staveb proti tlakové vodě a radonu.

Naše firma sídlí v Kyjově, působí především v regionu Jižní Moravy. Zabýváme se kompletními realizacemi plochých a šikmých střech a také hydroizolacemi jako celku. Vznik je datován k roku 2001, nicméně kratší doba působnosti na našem trhu neznamená počátek aktivit v daném oboru, ale vznik samostatného subjektu.

Jádro firmy tvoří pracovníci s bohatými zkušenostmi, sahajícími do začátku devadesátých let. Mimo technické zdatnosti klademe při naší činnosti důraz, na kvalitu díla, záruku, tudíž maximální spokojenost zákazníka. Jsme připraveni Vám kdykoli poskytnout informace v oblasti poradenství, vypracovat položkové rozpočty aj., to vše a mnohem více pro okres Hodonín. Provádíme hydroizolace plochých a šikmých střech, bazénů, zahradních jezírek a nádrží. Izolace staveb proti tlakové vodě a radonu. Tesařské, pokryvačské a klempířské práce.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.