HDF - IT vývoj, poradenství, bezpečnost, e-shopy, ZenCart

Vývoj SW Java, Bezpečnost Linux, Internetové obchody, IT poradenství, Hradec Králové

HDF je malá, dynamická a flexibilní firma z Hradce Králové realizující menší zakázky v oblasti IT. Jedná se především o vývoj SW v programovacím jazyce Java s podporou technologií XML, XSLT, SQL, JDBC,... Dobré zkušenosti máme s databázemi Oracle, PostgreSQL, MySQL.

Realizujeme online obchody (e-shop), customizací ZenCart balíku. Můžeme zařídit kompletní realizaci obchodu: instalaci, konfiguraci, lokalizaci, modifikaci podle potřeb zákazníka, grafický design, zřízení domény, hosting, SEO, PPC,... Cena závisí na rozsahu práce. Pro více informací nás kontaktujte na náš email.

Dále poskytujeme poradenství při nákupu či realizaci IS nebo při tvorbě bezpečnostní politiky firmy. Řada podniků a firem má problém s jejich stávajícím softwarem a stojí před otázkou zda investovat peníze do nákupu nového řešení. Jak specifikovat jejich konkrétní požadavky pro výběrové řízení, jak zabezpečit firemní data, zda investovat do vývoje SW nebo customizovat SW, outsourcing,... Napište nám a my vám poradíme.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.