Internet, Litoměřice, Bohušovice, Říčany, Průhonice, Dobřejovice

Naše společnost byla založena již v roce 1998. Svoji konkrétní podobu začala nabírat v lednu roku 2001, kdy byla zaregistrována doména giganet. cz a společnost začala poskytovat připojení k síti internet přes bezdrátové i kabelové technologie. Svůj rozvoj si v současnosti zajistila spoluprací s lokálními providery (ISP). Dnes dokážeme nabídnout širokou škálu produktů určenou soukromé i firemní klientele a to všechno s kvalitní podporou na kvalitní páteřní síti zapojenou do samého srdce optických tras v České republice.

V roce 2005 GIGANET. cz vybudoval internetový komunitní server pro seznámení, dříve pod doménou Libiseti. cz, nyní Zaboduj. cz. Tento komunitní portál hodláme v roce 2009 opět vylepšit a poskytnout uživatelům další nové služby, které ke komunitnímu webu patří a budou novinkou v České republice.

V neposlední řadě společnost GIGANET. cz v roce 2007 obohatila své portfólio služeb o hostování serverů tzv. server housing, který najdete na doméně Hostujserver. cz. K tomuto projektu nabízíme i mnoho doplňkových služeb jako je například využití služby Load Balancer a řídíme se zásadně heslem: U nás bude Váš server v bezpečí a v jednoduchosti najdete sílu.

Do budoucna hodláme neztratit invenci, výkonnost a také dobrou náladu v našem týmu a budeme se nadále snažit poskytovat velice kvalitní služby všem našim zákazníkům.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.