Interiér Ostrava design, výroba kuchyňských linek

Výroba kuchyňských linek Ostrava design, interiér

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma, mladého kolektivu a zdravého elánu. Jež se plně přizpůsobuje požadavkům dnešního trhu a dokážeme tak vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Našim hlavním výrobním programem je především kompletní zhotovení interiérů do A do Z i se spotřebiči, ať už pro podnikatelskou, či pro soukromou klientelu. Vyrábíme kuchyňské linky vestavěné skříně obývací stěny, dětský a studentský nábytek, domácí pracovny, kancelářský nábytek, komody, konferenční stolky jak z lamina tak pro náročnější zákazníky z masívu, dle požadavků zákazníka: obývací stěny z lamina, barevné dětské pokoje a dětský nábytek, dýhované obývací pokoje. Našim prvořadým cílem je uspokojit co nejvíce zákazníků kvalitními výrobky.

Zabýváme se především zakázkovou výrobou kuchyňských linek včetně vestavných spotřebičů, kancelářského nábytku, obývacích pokojů, dětských pokojů, koupelnového nábytku apod. Součástí realizace je i zpracování architektonického návrhu. Také nabízíme výrobu na klíč, to znamená, že Vaši kuchyň zajistíme od elektrikářských prací, přes zednické, instalatérské a obkladačské práce.
Jelikož si nábytek nekupujeme na krátkou dobu, je nutné dbát nejen na estetiku a módnost, ale i na funkčnost a kvalitu spojenou s dlouhodobou životností. Vysokou kvalitu výrobků umožňuje moderní strojní vybavení a dobré technické a řemeslné zpracování.

Veškerý nábytek, který zákazníkům nabízíme, je z kvalitních materiálů k nimž patří masiv, dýha, lamino, MDF apod. Také použité nábytkové kování od firmy BLUM, která nabízí doživotní záruku a které používáme do všech našich výrobků. Každá kuchyňská linka může být vybavena praktickým drátěným programem.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.