Vyšší odborná škola, Praha, institut informatiky

Studium IT

Zajímá tě: Java, C#,. NET, XHTML, SQL, Web 2. 0, WSDL, Workflow, XML, AJAX….?

Pojď studovat INSTITUT INFORMATIKY - Vyšší odbornou školu, obor Informační technologie. U nás se v  příjemném prostředí Prokopského údolí naučíš to, co tě baví a navíc získáš titul Diplomovaný specialista, DiS. Institut informatiky, je známý svým osobním přístupem ke studentům a přátelskou atmosférou – studuj v  pohodě a rád…

  Nabízíme ti buď 3leté denní nebo 3, 5leté dálkové studium.

Výhodou vyšší odborné školy oproti vysokým školám je celkové zaměření na praktické dovednosti, které oceníš v  každodenní práci s  počítačem a především až si budeš hledat práci. Jelikož je stále obrovský nedostatek IT specialistů, nabídek na práci v  oboru je nadbytek, což samozřejmě zvyšuje i tvůj budoucí plat. Již během studia se v  rámci půlroční praxe zapojíš do mezinárodních IT teamů, kde získáš potřebné zkušenosti pro tvou budoucí kariéru.

Studium INSTITUTU INFORMATIKY se vyplatí!

V  rámci studia u nás zdarma získáš certifikáty společnosti CISCO (CCNA 1-4), které ještě více zvýší tvou cenu na trhu práce.

Nejlepší ze studentů u nás studují zdarma!


Institut informatiky nabízí i specializované IT kurzy pro jednotlivce i pracovní kolektivy. Podrobnou nabídku kurzů najdete na našich webových stránkách.

Základní informace