Informační centrum města Kyjova, informace

Informační centrum města Kyjova, doplňkové služby, informace

Informační centrum města Kyjova je zřizováno a provozováno městem Kyjov. Cílem informačního centra je především bezplatné poskytování nejrůznějších informací o městě a regionu, včetně nabídky doplňkových služeb. V rámci kvalitní propagace je prioritou přilákat do Kyjova a okolí co nejvíce návštěvníků. Z hlediska jazykové vybavenosti personál komunikuje anglicky, německy a francouzsky.

Z placených služeb je zájemcům k dispozici veřejný internet, tisk z PC a kopírovací služby. Pro občany dále nabízíme ověřování listin a podpisů, poskytování informací o institucích ve městě (Městský úřad, organizace s účastí města apod. ), formulářů MěÚ Kyjov a ověřených výstupů z Informačního systému veřejné správy v rámci sítě Czech POINT (výpisy z KN ČR, z OR, z RŽP a rejstříku trestů). Zdravotně handicapovaným občanům umožňuje informační centrum bezbariérový přístup.

Informační centrum slouží také jako redakce měsíčníku KAM v Kyjově a okolí, kde můžete zdarma zveřejnit akce z oblasti společenského dění na Kyjovsku. Příspěvky zasílejte nejpozději do 18. dne předchozího měsíce elektronicky, poštou, nebo hlaste osobně na informačním centru.

Podnikatelé v oblasti cestovního ruchu (ubytování, stravování, ostatní služby) mají možnost zdarma prezentovat svoje zařízení (včetně zřízení aktivního odkazu) na webovém portálu.

Dále je zde možnost zveřejnění kulturních, společenských a sportovních akcí v kalendáři akcí.


Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.