Moderní společenské hry, Praha, deskové hry

Základní informace
MINDOK je nová značka na českém trhu moderních společenských her.
Firma MINDOK s. r. o. vznikla v červnu roku 2007 jako vydavatelství a distributor moderních společenských her. Ke vzniku došlo v rámci majetkového vypořádání firmy Albi Česká republika a. s. Jeden ze dvou majitelů firmy Albi z firmy odešel a založil firmu MINDOK.

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí.
Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci, jsou zkušenými lidmi v oboru moderních společenských her, kteří vycházejí z české hráčské komunity. Prvním hlediskem pro nás tedy vždu bude kvalita našich her.

MindOK vám bude v příštích letech přinášet nejkvalitnější světové hry.
Z portfolia Albi jsme převzali některé z nejkvalitnějších her a i nadále pro vás budeme vybírat ty nejkvalitnější hry z celého světa, a postupně i originální hry českých autorů. Jak již bylo řečeno, prvořadým hlediskem pro nás vždy bude kvalita těchto her a to, jak kvalitní čas nad nimi budete moci se svou rodinou, nebo se svými přáteli, strávit.

MINDOK pro vás bude vytvářet a spravovat internetové stránky je již po několik let nejrozsáhlejšími a nejnavštěvovanějšími českými internetovými stránkami o hrách. Tyto stránky, které jsou velmi oblíbené jak mezi hráčskou komunitou, tak mezi širokou veřejností, chceme nadále rozvíjet.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.