ForRest Hotel - ubytování v Praze

Hotel má velmi dobrou pozici pro spojení do centra Prahy. Doprava vlakem je unikátní, cesta z  nádraží Bubeneč (od hotelu cca. 5  min. pěšky) do samotného historického centra Prahy trvá pouhých 10  minut. Vlak je součástí městské hromadné dopravy. Je možné použít jízdenku MHD!

Přestože při pohledu na okolí hotelu ForRest byste mohli nabýt dojmu, že se jedná o  místo v  přírodě daleko od města, opak je pravdou. Velmi dobrá strategická pozice našeho hotelu Vám umožní se bez problémů dopravit do centra za pár minut. I  cesta na letiště je otázkou 20  minut jízdy.

Hotel Forrest v  Praze je díky své jedinečné poloze příjemným překvapením pro návštěvníky Prahy, kteří touží po oáze oddechu a aktivního odpočinku v  přírodě uprostřed města.

Ať přijíždíte za poznáním nebo za obchodem, chceme Vám přátelským individuálním přístupem a nevšedním vybavením interiéru co nejvíce zpříjemnit pobyt v  jednom z  nejkrásnějších měst střední Evropy a také nabídnout přímý kontakt s  tvorbou významných osobností českého umění.

Hotel Forrest je malý rodinný hotel v  Praze, který Vám nabídne nejen komfortní ubytování v  Praze v  netradičně zařízených interiérech, ale zejména čisté přírodní prostředí vhodné k  joggingu, jízdě na kole, kolečkových bruslích nebo třeba jen k  vycházkám parkem či podél řeky Vltavy. Náš hotel se nalézá v  jedinečném prostředí Prahy přímo na okraji památkové rezervace přírodního parku Stromovka. V  bezprostřední blízkosti je též sportovní areál s  tenisovými kurty, pár minút chůze nejkrásnější česká ZOO Praha, Pražský hrad, nebo výstaviště Holešovice.

http://

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.