Ubytování v Karviné - Hotel DAKOL, restaurace, wellnes

Ubytování v Karviné - Hotel DAKOL, restaurace, bowling, wellness

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě Hotelu DAKOL, který se nachází v klidném, krásném prostředí Petrovic u Karviné, cca 5 minut jízdy z centra Karviné. Hotel nabízí ubytování vhodné jak pro pracovní cesty, tak pro relaxační rodinné pobyty.

Je zde k dispozici zcela nové wellness centrum, golfové greeny, multifunční hřiště, bowling. V okolí je spousta značených cyklostezek. Hraniční přechod do Polska je vzdálený cca 100 m od Hotelu DAKOL.

Wi-Fi Zone     

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích v kategorii Standard a Komfort. V prostorách hotelu mají klienti možnost využít zdarma připojení k internetu.

Součástí hotelu je nově zrekonstruovaná restaurace a bowling, kde můžete ochutnat výbornou národní a mezinárodní kuchyni a pštrosí speciality. Pro konání společenských a firemních akcí je Vám k dispozici Lobby bar, Hnědý salonek a Velký sál. V letních měsících můžete využít posezení na nových terasách.

Hotel DAKOL je držitel Ceny Sdružení českých spotřebitelů
"SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE".

Hotel DAKOL je držitel titulu "PODNIKATEL ROKU 2007"
v kategorii Společnost roku za přínosné podnikání ve městě Karviná.

Hotel Dakol zajišťuje také komplexní cateringové služby - pro akce jako např. raut, hostina, obchodní jednání, výroční schůze, firemní prezentace, večírky, narozeniny ve Vašich prostorách. Dále nabízíme široký sortiment nabízených jídel studené nebo teplé kuchyně s profesionální obsluhou. Ubytování v Karviné - Hotel DAKOL, restaurace, bowling, wellness

Základní informace