Hodinový manžel Louny, Praha, instalatérské práce, zednictví

Potřebujete vyměnit vypínače nebo vodovodní baterie? Jste z okolí Prahy či Loun? V tom případě se neváhejte obrátit na mě.

Montáž vodovodních baterií v Praze a Lounech, výměna vypínačů

Jmenuji se Martin Karban a nabízím vám služby hodinového manžela v Praze a okolí a Lounech. Hodinový manžel je řemeslník, kterého se vyplatí mít v telefonním seznamu. Odvedu spoustu práce v krátkém čase, na základě svých dlouholetých zkušeností.

Na rozdíl od jiných řemeslných profesí není rozsah prací hodinového manžela přesně stanoven. Většina hodinových manželů je z řad řemeslníků, kteří svou původní profesi rozšířili léty praxe o další dovednosti. Díky tomu je mnohdy lepší pozvat si domů hodinového manžela, než několik různých firem.

Základem služeb hodinového manžela je montáž nově zakoupeného nábytku, ať již jedné skříňky nebo celé obývací stěny, či kuchyně. Mezi další patří kapající kohoutky, připevnění poliček nebo garnýží, protékající toaleta, malování, výměna zásuvek nebo vypínačů, montáž světel, výměna vodovodních baterií. Nemají problém s pokládkou plovoucích podlah, úklidem, renovací starého nábytku, čištěním odpadů nebo jejich opravou.

Mohou pomoci při údržbě chaty či chalupy, posekat trávník, shrabat listí nebo odvést auto do servisu, či ho vyčistit a vyluxovat.

Mezi složitější úkoly, které hodinový manžel provádí, patří: zednické práce, bourací práce, obkladačské práce, postavení zahradních pergol atd.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Působím v Praze a okolí a Lounech.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.