Grafika, text a www v okolí Ostravy

Zpracování grafiky a textu, Ostrava, tvorba www stránek

Naše firma se zabývá službami počítačové grafiky již řadu let. Nejde o  velké grafické studio s  množstvím pracovních stanic, ale o  to jsme přístupnější k  zákazníkovi a  naše práce je prováděna formou úzké, přinejmenším telefonické spolupráce se zákazníkem.

Na přání zákázníka jsme schopni vytvářet a  upravovat nejen vše co souvisí s  počítačovou grafikou, ale také upravovat grafiku, jež původně nebyla vytvořena na pc. Může se jednat například o  digitalizaci a  následnou úpravu fotografií či psaného textu.

Na otázku, čím se zabýváme především, neexistuje konkrétní odpověď. Začneme li u  nejmenších zakázek, jako je retuš digitální fotografie. Jsme schopni zhotovit běžnou grafiku pro reklamní předměty od vizitky až po transparenty. Při větších zakázkách spolupracujeme s  velkoobjemovými tiskárnami, jež používají offsetový tisk.

Pro zákazníky rovněž vytvoříme a umístíme internetové stránky. Jedná se o  weby jak osobní, tak weby pro firmy, které se chtějí prezentovat na internetu. Nevyrábíme weby typu internetový obchod či chat.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.