Reverse - art studio, Sezimovo Ústí, grafika, tisk

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Klietovi nabízíme naše know-how a poradentskou činnost v oblasti reklamy a propagace, které jsme nabrali během několika let působení v oboru.

Grafické studio se zaměřuje především na grafické návrhy logotypů, systemů corporate identity a dalších různých propagačních materiálů, tiskovin apod. Samostatný obor je pak tvorba webových prezentacií. Zde nabízíme kompletní servis od vytvoření grafiky, přes zápis kódu, až po zavedení do vyhledávačů a SEO optimalizaci. K samotné výrobě webů používáme technologie HTML, CSS, PHP, MySQL a samozřejmě flash - animace.

Výrobní oddělení pak pracuje na realizacích tisku, POP a POS, instalacích a aplikacích vnitřní i venkovní reklamy. Vlastníme velkoformátový tiskový plotr, velkoformátový řezací plotr pro následný výsek a řezanou reklamu, termotransferový lis pro potisk textilu a čepic, malonákladový produkční laserový stroj + kooperujeme s velkou ofsetovou tiskárnou. Jsme tedy schopni pokrýt téměř veškeré požadavky na návrh i realizaci jakéhokoliv reklamního produktu.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.