Přívěsy - výroba a vývoj Ústí nad Orlicí přepravní technika

Hlavní zaměření firmy Bohumil Glocar je zakázková výroba přepravní techniky dle požadavků zákazníků, zejména výroba přívěsů za nákladní vozidla a nástaveb pro nákladní a užitkové vozy. Vyrábíme přívěsy točnicové,   tandemové v provedení valník s plachtou, přívěs pro přepravu kontejnerů (vanových, rolových, ISO výměnných nástaveb), sklápěče, přívěsy pro přepravu zemní, stavební a zemědělské techniky i dopravních prostředků, přívěsy se speciální nástavbou a podvozky přívěsů určené k následné dostavbě a přívěsy speciální podle potřeb zákazníka. Na podvozky  tažných vozidel  provádíme dostaby  nástaveb dle potřeb zákazníků.

Tato prezentace slouží jako orientační průřez výrobou nástaveb a přívěsů. Na případně danou poptávku z Vaší strany, ze strany zákazníka, se operativně utváří vlastní „CENOVÁ NABÍDKA A TECHNICKÁ SPECIFIKACE“, dle konkrétních technických parametrů - nároků na přepravu nákladu a požadavků a přání zákazníka.

Všechny výrobky jsou dodány včetně TP, návodu k obsluze a veškeré potřebné dokumentace. Každý náš výrobek je prověřen státní zkušebnou USMD a schválen Ministerstvem dopravy ČR pro provoz na pozemních komunikacích. Následující odkaz uvádí příklad osvědčení o schválení technické způsobilosti.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.