Firemní akce Česká Lípa, teambuilidng, adrenalinové zážitky

Pořádání firemních a teambuilding akcí, prodej adrenalinových zážitků

Naše firma se rozhodla zaměřit svou činnost na kategorii adrenalinových zážitků a firemních akcí, které jako náplň nabízejí aktivity ve velké většině adrenalinového charakteru jako například čtyřkolky, off roady, horolezecké stěny. Tyto zážitky umožní zažít hostům dobrodružství, které v běžném životě a jejich náročné práci zažít nemohou. Navíc je dokázáno, že tyto adrenalinové zážitky, které hosté zažijí na firemních akcích, budují a posilují vztahy mezi klientem a pořadatelem a nebo mezi klienty navzájem. Smysl firemních akcí založených na adrenalinu a dobrodružství je vytvořit pozitivní atmosféru a prostředí vhodné pro navázání vztahů a prohlubování vztahů na neformální úrovni. Firemní akce tohoto typu, které umožní hostům vyzkoušet si např. čtyřkolky, střelbu z luku, týmové soutěže a relax jsou velice účinným nástrojem, jak podpořit vztahy nejen mezi jednotlivci a odděleními ve firmě ale i mezi firmou a obchodními či strategickými partnery.

Zkušenosti z firemních akcí nás přivedly k tomu, že činnosti naší firmy rozšíříme o další oblasti, které přímo z adrenalinem a zážitky z akcí souvisí.
V těchto sekcích se snažíme opět zaměřit na adrenalin o kterém již po našich zkušenostech můžeme na 100% říci, že v klientech zanechá nezapomenutelný prožitek a dlouho na tento zážitek vzpomíná.

Věříme, že i Vy vyzkoušíte některou z našich disciplín jako jsou tandemové seskoky, rafting, golf, romantické pobyty a další v okrese Česká Lípa.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.