Finanční poradenství Nový Jičín, úvěry, hypotéky, pojištění

Hledáte způsob jak vhodně investovat? Rádi byste si založili stavební spoření? Sjednejte si se mnou schůzku a já vám ráda poradím.

Stavební spoření Nový Jičín, pojistky, investice

Mám možnost zastupovat klienta ve všech bankách, pojišťovnách a finančních institucích. Má nabídka je široká - mohu nabídnout aktuální informace z finančního trhu, o důchodové reformě, spoření, úvěrech, pojištění, investicích i termínovaných vkladech.

Důvody proč se se mnou setkat ?

• nic vás to nestojí, pouze cca hodinu svého času,

• dokážu vám během této hodiny, uspořit mnoho času a vydělat či uspořit sta tisíce korun oproti současnému stavu vašeho osobního či rodinného rozpočtu.

• získáte zdarma profesionálně zpracovaný písemný finanční plán, kde uvidíte přehledně všechny vaše platby za finanční produkty,

• plné produktové portfolio – hypotéky, pojistky všeho druhu, stavební spoření, penzijní fondy,(společnosti), investice – od všech bank, pojišťoven, fondů v České republice, investičních společností,

analýza finančních produktů, které jste doposud uzavřeli a jejich případná optimalizace (mnohdy lze získat více za méně peněz, v rodinách dokážeme ušetřit průměrně 3.000,- měsíčně za finanční produkty)

• bezplatnou trvalou péči finančního poradce pro celou rodinu (poradenství při změnách smluv, následných reinvesticích, pojistných událostech, nových informacích na trhu)

V případě vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat. Kancelář mám v Novém Jičíně, ale jezdíme po celém kraji a není problém se za vámi zastavit. Těším se na spolupráci!

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.