Realitní kancelář Ostrava - partner Vaší reality v Ostravě

Realitní servis realitní kanceláře v Ostravě. Zajišťujeme realitní servis pro poptávající i nabízející klienty. Zprostředkujeme Vám prodej a nákup nemovitostí, zpracování foto dokumentace, ověření poskytnutých údajů - nabývací tituly, inzerce v tisku, inzerce na vlastních a na nejnavštěvovanějších regionálních servrech s realitami. Osobní prohlídky s klienty, zajištění znaleckého posudku, vklad do katastru nemovitostí.

Prodávající si určuje výši provize a máme na ní nárok pouze tehdy, pokud v určeném termínu zajistíme prodej nemovitosti. Jestliže se tak nestane, neplatí prodávající ani náklady spojené s vyhledáváním kupce.

Vaší nemovitost nebo poptávku zdarma uvedeme v našich nabídkách a databázi.

Ve spolupráci se zavedenou advokátní kanceláři zajistíme pro Vás optimální právní řešení Vaší individuální potřeby - zprostředkovatelskou smlouvu, kupní smlouvu, návrh na vklad do katastru nemovitostí, návrh dohody o budoucím převodu členství v družstvu a smlouvu o převodu členských práv a povinností v bytovém družstvu. Samozřejmostí je možnost individuální právní konzultace k řešenému realitnímu obchodu.

Realitní kancelář Ostrava, Favorit-real je tím správným partnerem pro reality v Ostravě.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.