Elektrozařízení, Praha, elektrikář

Firma František Fořt - ELFO v současné době pracuje se 65 pracovníky. Vznikla v srpnu 1989 a nepřetržitě pracuje do nynějšího roku.

Za významnější realizační aktivity naší firmy považujeme zakázky v rámci služeb pro Diplomatické služby Praha např. Německé velvyslanectví objekt nynějšího GOETHE-INSTITUTU, Státního plánovacího úřadu a nyní Konsolidační banky a. s. Praha, servisní služby poskytované Metrostavu Praha nebo španělským podnikatelům v Praze jako byl objekt "Růže", odvětrávání tunelu Moravská Třebová, realizace STK Dolní Počernice pro firmu EXNER s. r. o. atd.

Elektroinstalace, Praha, elektroslužby, elektrozařízení

Provádíme komplexní servisní služby elektro, včetně prací pomocných popřípadě stavebních včetně prací pro Pražskou energetiku a. s..

Firma provádí revize a kontroly elektrického ručního nářadí dle platných ČSN, instalaci stavebních odběrů elektřiny včetně plombování a přihlášek pro dodavatele.

Dále provádíme revize, údržbu a montáž zařízení v trafostanicích o napětí 22kV ve smyslu platných ČSN včetně zajišťování služeb souvisejících s touto činností.

Zajišťujeme prodej elektroinstalačního materiálu pro zařízení NN a zařízení VN/22kV.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.