Systémová integrace - ICT, projekce, elektroinstalace

V oblasti informačních a telekomunikačních technologií (ICT) nabízíme: dodávku HW, SW a kancelářské techniky, připojení k internetu, analýzu potřeb a návrh řešení, montáž, servis, správu ICT - outsourcing, zabezpečení a zálohu dat, instalaci a správu serverů, IP telefonii, docházkové systémy, vytvoření datových spojů a kompletních PC sítí (LAN a WAN) včetně uvedení do provozu.

V oblasti elektroinstalací nabízíme: instalaci občanských i průmyslových elektroinstalací, osvětlení, klimatizací a vzduchotechniky, kamerových systémů, zálohování elektrické energie, revize, zabezpečovací a požární signalizace, vyvolávací systémy, systémy průmyslové televize a kabelážní systémy.

V oblasti projekce nabízíme: vypracování projektové dokumentace všech stupňů od studie, zadání stavby, projektu pro stavební povolení, tendrové dokumentace, realizační dokumentace až po výkon stavebního dozoru.

Všechna naše oddělení (projekce, ICT, elektroinstalace) spolu navzájem plně spolupracují tak, aby klientům zajistila kompletní služby a servis v těchto oblastech a následně poskytla plnou podporu a servis.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.