Úklid domů a bytů Praha-východ, opravy a údržba, mytí oken

Nebaví vás uklízet nebo na to nemáte čas? Potřebujete rychle vyžehlit, vyprat, uklidit, posekat zahradu, pohlídat domácího mazlíčka, zalít květiny a pohlídat dům či byt během vaší nepřítomnosti? Něco se Vám doma porouchalo nebo potřebujete vymalovat, položit podlahu nebo pomoci se stěhováním? Jste z okolí Prahy? Neváhejte nás kontaktovat.

Sekání trávy v Praze a okolí, údržba domů a bytů, hodinová manželka a manžel

Je nám 30 let, působíme v obci Jirny u Prahy, a s domácími pracemi a údržbou máme bohaté zkušenosti (reference můžeme dodat).

Hodinová manželka: pracovala jsem několik let v prádelně, kde jsem převážně žehlila a mandlovala. Udělám generální úklid vašeho domu či bytu nebo běžný úklid (vysávání, mytí nádobí, utírání prachu). Mohu umýt i vaše auto (interiér i exteriér) a spousty dalších služeb, na kterých se můžeme domluvit.

S radostí i uvařím podle vašeho přání, buď přímo u vás nebo jídlo uvařím doma a dovezu teplé až na váš stůl. Dále vám umyji okna, vyčistím koberec, vypleji záhonek atd. Stačí napsat o jakou službu v domácnosti máte zájem a já vám obratem zašlu kalkulaci, abyste věděli, kolik vás to bude stát a nebyli později překvapeni.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, proto každý úklid bude šitý na míru přesně podle vašich přání a představ. Základní sazba se pohybuje mezi 150 Kč až 200 Kč, záleží na náročnosti vykonané práce, míře znečištění a podobně.

Praní a žehlení prádla je možné provádět ve vaší domácnosti nebo zajistím odvoz a prádlo přivezu zpět vyprané a vyžehlené v předem dohodnutém termínu. Jestli jste nenašli službu v domácnosti, kterou hledáte tak mi napište a já udělám vše proto, abych vám vyhověla.

V SOUČASNÉ DOBĚ ZAKÁZKY NA PRAVIDELNÉ ÚKLIDY NEPŘIJÍMÁM Z DŮVODU PLNÉ KAPACITY! PLATÍ DO ODVOLÁNÍ!

Hodinový manžel: 10 let pracuji jako stavbyvedoucí a zkušeností jsem už také hodně posbíral. Vymaluji Váš dům či byt, položím podlahu, vyměním kapající kohoutek, vyspáruji koupelny a WC, zprovozním Vaše elektrospotřebiče atd. Stačí zavolat nebo napsat a domluvíme se.

Tato práce mne velice baví a dokáži opravit téměř cokoliv. Opravím toaletu, zapojím myčku či dřez, vyměním silikony okolo vany, provádím montáže sprchových zástěn, umyvadel a WC.

Věnuji se i drobným elektro pracím, jako je například výměna zásuvek, montáž svítidel a také zednickým a obkladačským pracím. Ani truhlářské práce pro mne

nejsou překážkou. Položím Vám plovoucí podlahu, provedu montáž kuchyňské linky včetně spotřebičů nebo smontuji nábytek.

Hodinová sazba nabízených prací je od 220 Kč/hod, dle rozsahu prací a použitého nářadí a strojů, plus dodaný materiál. Přesnou kalkulaci Vám zhotovím po zadání poptávky a upřesnění detailů.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit na vaši poptávku. Působíme v obci Jirny, okres Praha-východ.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.