Dobročinná organizace Zlín, pomoc druhým, adopce na dálku

SAMARI, o. s. je zlínská dobročinná organizace, která v rámci svého programu pomáhá v tuzemsku i v zahraničí. Jejím hlavním cílem je podpora vzdělávání v nejchudších oblastech světa, rozvoj dobrovolnictví a pomoc lidem v nouzi.
V současnosti Samari, o. s. realizuje projekty:

Paprsky naděje - tento rozvojový projekt se zaměřuje na podporu vzdělání (Bangladéš), případně sociální stability chudých dětí z ekonomicky nevyspělých zemí.

Dobrovolnické centrum Samari - nabízí zprostředkování bezplatné pomoci dobrovolníků klientům sociálně zaměřených organizací a potřebným jednotlivcům. Kategorie: pomoc postiženým, seniorům, dětem, pomoc v krizových událostech, zahraniční brigády.

Zrnka moudrosti - projekt si klade za cíl šíření osvěty v nejrůznějších oblastech života. Ve spolupráci s Maranatha, o. s. nabízí studentským kolektivům, podnikatelům, zájmovým skupinám, křesťanským společenstvím i široké veřejnosti pořádání besed a přednášek na manažerská, psychologická, spirituální nebo jiná dohodnutá témata.

Samari sýpka - umožňuje zapojit se do pomoci prakticky každému. Svým pravidelným příspěvkem budou dárci vytvářet jakousi pomyslnou "sýpku". Ta je k dispozici alespoň některým z těch, kteří v důsledku nemoci nebo přírodní katastrofy trpí tělesně, duševně nebo duchovně.

PPP (Pospolitost potrhlých poutníků) - zatímco některé oblasti světa postrádají dostatek jídla či oblečení, naše zaměpisné šířky trpí absencí smíchu a pohybu. PPP chce nabídnout obojí a možná ještě trochu víc. Např. pěší (recesní) pochody, cykloturistické akce, neobvyklé expedice, besedy s (potrhlými) cestovateli a podobně.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.