Distribuce Praha zapád motorové oleje

Naše firma patří již od roku 1999 mezi hlavní distributory maziv REPSOL. Tato španělská značka je významným dodavatelem originálních náplní. Jejich produkty najdete například ve všech vozech Seat, Nissan a Mercedes  které se vyrábějí také na Pyrenejském poloostrově. Samozřejmostí je její pevná pozice v motocyklovém segmentu. Tyto maziva doporučuje do svých výrobků přímo firma Honda.

Na všech motorových olejích této značky najdete mimo jiné právě tuto specifikaci. Kromě motocyklových olejů máme ve své nabídce také nejnovější typy produkty pro vozy koncernu WV, které splňují nejnovější normy právě tohoto koncernu jako například 506. 01, 507. 00, 504. 00, 503. 00 nebo 506. 00.

Jako další příklad můžeme uvést specifikaci pro prodloužené intervaly výměny u vozů BMW a to normu BMW Long Life-04. Samozřejmostí jsou i nejmodernější maziva pro nákladní automobily jako třeba produtky Repsol UHDP 10W40 MidSaps nebo THPD 15W40, které splňují nejnovější normy E3/E5 nebo Volvo VDS-3. REPSOL znamená perfektní kvalitu za přijatelnou cenu.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.