Překladatelská činnost Olomouc, překlady textů, korektury

Poptáváte profesionální a cenově dostupnou překladatelku, která vám přeloží mluvené i psané slovo z francouzského jazyka? Pokud ano, kontaktujte mne.

Překladatel z/do francouzštiny v Olomouci, jazykové překlady, korektura

Nabízím běžný, expresní a on-line překlad všech typů textů kromě soudně ověřených překladů mezi francouzštinou a češtinou. Provádím také korektury. Přeložím pro Vás texty vysoce odborné, např. vědecké články, testové úlohy, stejně jako běžné informační texty: webové stránky, propagační materiály, návody, powerpointové prezentace, obchodní korespondenci a další. V případě překladu do francouzštiny je samozřejmostí korektura rodilým mluvčím. Korektura je zahrnuta v ceně za překlad (viz níže).

Francouzštině se věnuji přes dvacet let. Mám zkušenost s mnoha typy překladů odborného i literárního textu. S překlady pro individuální zákazníky i překladové agentury jsem začala před patnácti lety. Živnostenský list na překlady a tlumočení z francouzštiny mám od roku 2006. Více než deset let se věnuji překladům vědecky. Od roku 2013 jsem členkou profesní asociace vysokoškolských učitelů francouzštiny a překladatelů z francouzštiny v ČR Gallica.

Jsem autorkou řady publikací (odborných článků, recenzí, učebnic) věnujících se dějinám a teoriím překladu a také dějinám česko-francouzských vztahů v oblasti kultury a vzdělávání.

Ceník běžného překladu z FJ do ČJ od 310 Kč/ NS, z ČJ do FJ od 390 Kč/ NS. 1 NS = 1800 znaků. Neváhejte zaslat text na nezávaznou kalkulaci ceny zdarma.

Pokud hledáte odborný a profesionální překlad z nebo do francouzštiny, ozvěte se na mé telefonní číslo nebo na e-mail. Sídlo mám v Olomouci. Pro bližší informace navštivte webové stránky.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.