Adip, s.r.o.

Našim zákazníkům přinášíme ty nejkvalitnější náhradní díly na nákladní vozidla, vleky, návěsy a autobusy. Můžeme se pyšnit rozsáhlým a specifickým sortimentem, který Vám přinášíme prostřednictvím 14-ti poboček v České republice a 11-ti na Slovensku již 25 let.

Z pohodlí Vašeho domova můžete také využít náš e-shop a nakupovat vše on-line. Můžeme Vám nabídnout náhradní díly a doplňkový sortiment od mnoha světoznámých dodavatelů. A abychom splnili všechna Vaše přání, neustále na tomto sortimentu pracujeme, rozšiřujeme jej a hledáme novinky v oblasti univerzálního sortimentu, autokosmetiky, provozních kapalin aj.

Za zmínku na našem webu také stojí sekce prodejních akcí, kde naleznete právě probíhající a pakliže se zaregistrujete k odběru našeho newsletteru, viz výše, pouze zadáním Vaší e-mailové adresy, obdržíte každou takovou akci přímo do Vaší schránky a nic Vám již neunikne!

Máte-li zájem o nákup veškerého námi nabízeného sortimentu náhradních díků a příslušenství na svůj vozový park, staňte se i Vy našimi obchodními partnery a kontaktujte telefonicky nebo osobně naši pobočku, která je Vám nejblíže.

Rádi se Vám budeme věnovat a určitě najdeme společnou cestu k oboustranně prospěšné formě spolupráce.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.

Doporučené firmy v oborech