Pravé francouzské crepes, bretaňské galettes, domácí dorty Praha

Domácí výroba francouzské crepes, bretaňské galettes, domácí dorty Praha Suchdol

Crê perii Café Girafe jsme pro Vás otevřeli na počátku roku 2006 (přesně 10. ledna) a k naší velké radosti k nám chodíte stále. Snem každého pohostinství je vracející se zákazník. Snažíme se soustředit na to, aby jste se u nás cítili jako doma a abychom Vás zaujali, nebo alespoň nenudili naší kuchyní. I proto se mimo jiné necháváme inspirovat kulinářským institutem PRAKUL v Suchdole.

Orientujeme se na středozemní kuchyně (zejména na italskou) a naší specialitou jsou francouzské crê pes a bretaňské galettes (slaná varianta francouzských crê pes připravovaná z pohankového těsta). V našem jídelním lístku ovšem naleznete celou škálu nejrůznějších chutí počínaje norským uzeným lososem s křepelčím vajíčkem a konče například kuřecím špízem yakitori.

Nabídka se ovšem neomezuje jen na vařená jídla. V našem obchůdku si můžete zakoupit nejrůznější bioprodukty a čerstvě připravené sendviče a rovněž vyrábíme dorty a sladkosti na objednávku. Všechny vyjma medovníku pocházejí z naší výrobny, proto je každý kus tak trochu originál:-)Nabízíme sladké franc. crepes, slané bretaň. galettes, domácí dorty, speciality středozemní kuchyně ale i biolahůdky z našeho Biokoutku.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.