Zájezdy za potápěním, cestování s potápěním Český Těšín

Pár slov o CK PLANETA

Co napsat? Asi pár slov o sobě, jako zakladateli cestovní kanceláře PLANETA.

Zájezdy za potápěním organizuji od roku 1998, avšak s cestováním a potápěním jsem začínal již jako student a během minulého systému jsem uskutečnil několik větších dobrodružných cest (Alžír, Indie, Nepál, Irán, Kuvajt, Filipíny, Thajsko, Mexiko) a zúčastnil jsem se pár speleopotápěčských expedicí jako potápěč a lékař, např. Cuba´80, Tanzania-Zaire´85, Baleáry´87.

V současnosti se specializujeme se na zájezdy za potápěním, poznáním a relaxací k Rudému moři, zejména na Sinaj do exotického Dahabu, kde jako jediná česká cestovní kancelář máme své stálé zástupce, a potápěčská safari na lodích v celém Rudém moři, hlavně Egypt, ale i Súdán a Jemen.
Připravujeme rovněž cesty expedičního charakteru do máloznámých končin jako Sudan, Jemen, Borneo, Filipíny, Papua či pobřeží u Alexandrie.

Dlouholetá spolupráce s českou potápěčskou základnou PLANET DIVERS v Dahabu a operátorem potápěčských lodí PLANET SAFARI v Hurghádě vytváří podmínky pro hladké zajištení zájezdů a safari pro naši CK.

Rád bych zde poděkoval všem dosavadním úcastníkům zájezdů a safari za jejich přízeň a srdečnou atmosféru, jež bývá na našich zájezdech, a věřím, že si z nich všichni odnesli nezapomenutelné zážitky. Koneckonců o tom svědčí i některé dopisy účastníků a publikováne články.

Za CK PLANETA
Dr. Petr Paszek
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.