Školy v přírodě, letní tábory, volný čas dětí, společenské akce

Školy v přírodě, letní tábory, teambulding, společenské akce, Olomouc

Happy life bylo založeno 29. března 2006 v Ostravě pod názvem Vydavatelství pro distribuci a pomoc handicapovaným. Zhruba po roční činnosti se „VDPH“ rozpadlo a dne 4. června 2007 vzniklo Happy life, o. s. V průběhu roku 2007 se tým Happy life zaměřuje zejména na dopilování interních systémů, struktur a na plánování zahájení veřejné komunikace v roce 2008. Během krátké existence se tak tým Happy life rozšiřuje a celkově se tak plní plány, které byly  stanoveny. O optimální podporu činnosti Happy life se nyní stará tým o 5 lidech na centrále – tým neustále rozšiřujeme.

V současné době pracujeme všichni z prostředí svého domova, a tak jsme minimalizovali náklady na provoz. Do budoucna plánujeme otevření kanceláří tak, abychom svou činností mohli pokrýt celou Českou republiku.

Happy life se svou činností zaměřuje především na volnočasové aktivity pro děti do 14 let, dále na charitativní akce a organizované pobyty pro děti a dospělé.

Postupně budeme pokrývat všechny kraje České republiky a vytvoříme tak centrální systém řízení a silné regionální zastoupení. Takto chceme umět rychle reagovat na sociální potřeby dětí a na případné požadavky klientů.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.