Cesty světem Praha, zájezdy, poznávací a nekomerční

ČÍM JSOU NAŠE ZÁJEZDY „CESTY SVĚTEM“ VÝJIMEČNÉ:

    1. Jsou to produkty nekomerční a za výjimečnou cenu. Jejich cílem je kvalitní cestování malé skupiny klientů a pořadatelky zájezdů. Cena každého zájezdu se skládá se pouze z přímých nákladů na zájezd. Její součástí nejsou žádné mzdové, provozní a režijní náklady (ty hradí pořadatelka). Z mnoha hledisek je to výhodné cestování pro obě strany – více viz „O nás“.
    2. Jedná se výhradně o poznávací zájezdy, většinou do vzdálených a exotických destinací. Cesty do stejných destinací se nikdy neopakují – postupně poznáváme celý svět.
    3. Zájezdy mají vždy originální bohatý program, vedený snahou poznat danou zemi komplexně – její historii, přírodu, kulturu a lidi.
    4. Nadstandardní úroveň služeb. Bydlíme v dobrých hotelích a kvalitně se stravujeme (důležité z hygienického a zdravotního hlediska).
    5. Nadstandardní informační vybavenost: Nabídka zájezdů je vždy detailní. Klienti dostávají v potřebném předstihu před cestou další podrobné informace a rady, a na zájezd jsou vybaveni originálním studijním materiálem (skripty)v rozsahu desítek stran.

Dana Trávníčková, majitelka CK
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.