Výroba čerpadel, míchadel, elektromotorů, generátorů

Výroba čerpadel, míchadel, elektromotorů, generátorů, Nedvědice

MEZ, a. s. je tradiční český výrobce čerpadel, míchadel, elektromotorů, generátorů a odvozených zařízení. Nachází se v obci Nedvědice, asi 40 km severozápadně od města Brno. Firma byla založena v roce 1925 pod původním názvem RADIOMOTOR.
Tato firma vyráběla rotační měniče pro galvanizovny, kroužkové motory, stolní a stojanové dílenské brusky a další výrobky. Po roce 1948 byla firma začleněna do národního podniku MEZ – Moravské elektrotechnické závody. V průběhu let 1980 – 1990 byl závod zmodernizován, přestavěn a technologicky vybaven. Celková výrobní plocha byla rozšířena na 4800 m2. V r. 1998 byla firma zprivatizována a stala se soukromým subjektem s formou akciové společnosti.

MEZ, a. s. Nedvědice je dnes komplexní subjekt. Používáním moderních technologií a díky R& D stále zlepšuje své standardy, a nabízí našim zákazníkům nejvhodnější řešení. MEZ, a. s je díky přizpůsobování, flexibilitě a adaptabilitě jednou z největších výrobních firem v České republice stejně tak jako v CEE. Náš hlavní cíl je produkovat výrobky nejvyšší kvality a poskytovat nejvyšší úroveň služeb všem našim zákazníkům.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.