Cenné papíry Praha 6, finanční poradenství

Proventus Finance Asset Management Vám nabízí správu finančních aktiv podle vzájemně dohodnuté investiční strategie, založené na důkladné analýze specifických požadavků klientů na likviditu, míru rizika a časový horizont každé investice.

Dokážeme pro Vás vytvořit vhodný investiční produkt splňující požadavky jak konzervativních tak agresivních klientů. Můžete použít připravených předdefinovaných PF Výnosových programů nebo si za pomoci našeho investičního poradce sestavit vlastní individuální investiční program využívající celou škálu PF Výnosových účtů.

Výsledný produkt potom bude splňovat Vaše konkrétní potřeby a přitom bude spravován tak, aby maximálně využíval a zhodnocoval měnící se situaci na finančních trzích.

Jako klient Proventus Finance máte k dispozici osobního investičního poradce - odborně vyškoleného finančního specialistu se znalostmi všech našich produktů, který je vždy připraven spolupracovat s Vámi na vytvoření Vaší individuální strategie s cílem omezení míry rizika a dosažení nadprůměrných výnosů.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.